Reklamační řád

Po vyplnění kontaktního formuláře Vás budeme kontaktovat a domluvíme další postup. Zboží do té doby prosím nezasílejte.

Na základě § 1829 zákona č. 89/2012 Sb. Občanského  zákoníku máte možnost  využít odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. V případě odstoupení od kupní smlouvy si nejprve řádně pročtěte obchodní podmínky, kde je definováno, za jakých podmínek lze od kupní smlouvy odstoupit. 

Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou. Nárok na úhradu škody vzniklé na zboží je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

 

Výše uvedené odkazy ve formátu pdf kliknutím na něj otevřete. Formulář vyplňte a vytiskněte, v případě, že není možné jej vytisknout nebo přímo vyplnit, sepište všechny uvedené údaje z formuláře. Uvedený vyplněný formulář odešlete k nám na e-mail info@kosikdomu.cz ještě před odesláním vráceného zboží. V případě, že nám vrátíte zboží bez předchozího avíza e-mailem, může dojít k situaci, kdy bude balík po Vašem odeslání nedohledatelný.

 


Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Souhlasím
Nastavení
Nesouhlasím